VTEM Banners

Вступите в секцию панкратиона уже сегодня! Нажмите на кнопку чтобы найти контактную информацию представительства Федерации панкратиона Украины в своем регионе!

Новости

Всеукраїнський турнір пам’яті Максима Бендерова з панкратіону

18 квітня, в Олександрії завершився перший Всеукраїнський турнір пам’яті Максима Бендерова з панкратіону.На турнірі було близько ста спортсменів з Київської, Чернівецької, Одеської, Сумської, Житомирської та Кіровоградської областей.
У другий день турніру змагалися спортсмени в розділі «Фул» (ММА). Серед них був і знам’янчанин Влад Ільїн (тренер Олексій Слуцький), який у ваговій категорії 84 кг посів третє місце. Нижче пропонуємо кілька фото з даних змагань.

Довідка: Максим Бендеров народився 6 квітня 1990 року в Олександрії. З 1997 року почав займатися спортом. Максим Бендеров мав чорний пояс (1 дан) з панкратіону, був неодноразовим чемпіоном України з панкратіону, чемпіоном України серед спецпризначенців. Срібний призер Чемпіонату Світу, чемпіон Європи (2007), срібний призер Чемпіонату Європи (2006), багаторазовий Чемпіон України з Військово-спортивного багатоборства (розділ «бойового багатоборства»), чемпіон України з рукопашного бою, призер Чемпіонату України з панкратіону. Працював тренером в Олександрійському спортивному клубі. Служив за контрактом старшим розвідником в Кіровоградському полку спеціального призначення ГУР МО України. 15 липня 2014 року загинув в ході антитерористичної операції (Ізварине, Луганська область). 14 серпня 2014 року за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, відзначений нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно). В пам’ять про Бендерова прийнято Міністерством сім’ї та молоді за клопотанням Федерації панкратіону України рішення щодо проведення щорічного турніру його імені в місті Олександрії.

   

   

 
Анна Беженар – отримала нагороду «Герой спортивного року-2104»

Анна Беженар – отримала нагороду «Герой спортивного року-2104»

В Київському національному академічному театрі оперети пройшла Всеукраїнська урочитса церемонія «Герої спортивного року-2014». В рамках заходу національним олімпійським комітетом було відзначено кращих спортсменів, тренерів, функціонерів минулого року.

З-поміж інших, була і номінація «Разом з олімпійцями», якою  відзначають найкращих спортсменів-неолімпійців. Цьогро року нагороду з рук президента Спортивного Комітету України Іллі Шевляка отримала Анна Беженар – Заслужений Майстер спорту Укрнаіни, володарка ІІІ Дану в панкратіоні, триразова чемпіонка світу, п’ятиразова чемпіонка Європи.

У 2014 році одна з лідерів збірної України з панкратіону Анна Беженар вже уп’яте в кар’єрі виборола титул чемпіонки Європи, та втретє – титул чемпіонки світу. Своїх суперниць у «коронних» розділах програми – «фул-контакт» і «традішн», де традиції панкратіону з його жорсткими ударами руками і ногами, захопленнями, больовими і задушливими прийомами, представлені у повній мірі – українка буквально виносила з килиму!

Анна виступила настільки потужно, що ніхто навіть не помітив: на чемпіонаті світу вона виступала і перемогла із серйозною травмою – розрив хрестоподібної колінної зв’язки та меніску. Аня проявила величезну силу волі, здобула для збірної одразу дві золоті медалі, і довела усій планеті: в панкратіоні не здаються!

Не випадково саме нашу тендітну, але незламну, дівчину з Чернівців Міжнародна федерація асоційованих стилів боротьби (FILA), третій рік поспіль визнала найкращою спортсменкою світу в панкратіоні.

 
В Белой Церкви стартовал чемпионат Украины среди младших юношей и юниоров!

 В Белой Церкви стартовал чемпионат Украины среди младших юношей и юниоров! 410 юных спортсменов з 16 областей соревнуются за титул чемпиона Украины  в своих возрастных группах.

  

 

Страница 6 из 47
Создать сайт Киев