VTEM Banners

Вступите в секцию панкратиона уже сегодня! Нажмите на кнопку чтобы найти контактную информацию представительства Федерации панкратиона Украины в своем регионе!

Как похудеть. Правильное питание

Geroi-sportyvnogo-rokuУрочиста церемонія вручення нагород «Герої спортивного року» пройшла у Києві 31 березня 2011 року. Вона стала ювілейною, адже вшанування найкращих спортсменів проходило уже уп’яте.
Традиційно відкривав церемонію головний ідеолог та організатор таких подій, президент Національного комітету України Сергій Бубка, який привітав усіх присутніх, а особливо – головних героїв дійства спортсменів.
Слова Президента України виголосила заступник голови його Адміністрації Ганна Герман, адже Віктор Янукович перебував із робочим візитом за кордоном. Попри це його промова була виголошена. Прозвучали заклики пропагувати своїм прикладом здоровий спосіб життя, встановлювати рекорди, реалізовувати свої цілі. Також Президент побажав щастя та нових здійснень.
Микола Томенко, заступник голови Верховної Ради України, теж доєднався до привітань, та зауважив, що нашим спортсменам дуже важко існувати за таких умов, коли їх ігнорує влада і засоби масової інформації. Згадав пан Томенко і про Перший національний канал, котрий транслює перемоги українських спортсменів між другою та четвертою ранку.
Своєю участю у святі вшанували спортсменів Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін, президент Національного паралімпійського комітету Валерій Сушкевич, президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк.
Взагалі було представлено дванадцять номінацій, серед яких і «Разом з олімпійцями» – відзначали найкращого спортсмена-представника неолімпійських видів спорту. На перемогу тут претендували чемпіон світу та Європи, переможець І Всесвітніх ігор з єдиноборств у панкратіоні Олександр Oleksandr-Vysotskiy-podiumВисоцький, чемпіонка Європи і світу з сумо Аліна Бойкова та збірна України з шахів, переможець Всесвітньої шахової олімпіади.
ЛАУРЕАТИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УРОЧИСТОЇ ЦЕРЕМОНІЇ «ГЕРОЇ СПОРТИВНОГО РОКУ-2010»
1. НАЙКРАЩИЙ СПОРТСМЕН РОКУ
ВАСИЛЬ ФЕДОРИШИН – срібний призер чемпіонату світу, бронзовий призер чемпіонату Європи з вільної боротьби (60кг)
2. НАЙКРАЩА СПОРТСМЕНКА РОКУ
ІННА ОСИПЕНКО-РАДОМСЬКА – чемпіонка та срібна призерка чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное (байдарка-одиночка)
3. НАЙКРАЩИЙ ТРЕНЕР РОКУ
ДМИТРО РАДОМСЬКИЙ – особистий тренер чемпіонки та срібної призерки чемпіонату світу з веслування на байдарках Інни Осипенко-Радомської
4. НАЙКРАЩА КОМАНДА РОКУ (ЗБІРНА)
ЖІНОЧА ЧЕТВІРКА ПАРНА З АКАДЕМІЧНОГО ВЕСЛУВАННЯ (Олена Буряк, Яна Дементьєва, Анастасія Коженкова, Катерина Тарасенко) – срібні призерки чемпіонату світу, чемпіонки Європи
5. СЕНСАЦІЯ РОКУ
ЄЛИЗАВЕТА БРИЗГІНА – чемпіонка та срібна призерка чемпіонату Європи з легкої атлетики (естафета, біг на 200м)
6. НАЙКРАЩИЙ СПОРТИВНИЙ ОРГАНІЗАТОР РОКУ
ВАЛЕРІЙ БОРЗОВ – президент Федерації легкої атлетики України (за значну організаційну роботу та перемогу у тендері за право проведення чемпіонату світу з легкої атлетики 2013 року серед юнаків у Донецьку, а також успішний виступ членів національних збірних команд України з легкої атлетики на чемпіонаті Європи, І Юнацьких Олімпійських іграх, інших міжнародних змаганнях)
7. СИЛЬНІ ДУХОМ (ПАРАЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ)
ГАННА ЄЛІСАВЕТСЬКА – володарка 5 золотих і срібної нагород чемпіонату світу з плавання серед спортсменів-інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату
8. МЕЦЕНАТ СПОРТИВНОГО РОКУ
САМСУНГ ЕЛЕКТРОНІКС – офіційний спонсор Національного олімпійського комітету України (підтримка олімпійського руху з 2000 року)
9. РАЗОМ ІЗ ОЛІМПІЙЦЯМИ (НЕОЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ)
ЧОЛОВІЧА ЗБІРНА КОМАНДА УКРАЇНИ З ШАХІВ (Павло Ельянов, Захар Єфименко, Василь Іванчук, Олександр Моїсеєнко, Руслан Пономарьов) – переможці 39-ї Всесвітньої шахової Олімпіади
10. ОЛІМПІЙСЬКА НАДІЯ УКРАЇНИ
АНДРІЙ ГОВОРОВ – дворазовий чемпіон І Юнацьких Олімпійських ігор з плавання
11. СПОРТИВНА СЛАВА УКРАЇНИ
Лариса ЛАТИНІНА – дев’ятиразова олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики
Леонід ЖАБОТИНСЬКИЙ – дворазовий олімпійський чемпіон з важкої атлетики
12. СПЕЦІАЛЬНА НАГОРОДА «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ»
МІСТО АРТЕМІВСЬК (Донецька область)
 Танцевальный портал
Создать сайт Киев