VTEM Banners

Вступите в секцию панкратиона уже сегодня! Нажмите на кнопку чтобы найти контактную информацию представительства Федерации панкратиона Украины в своем регионе!

Как похудеть. Правильное питание

Український панкратіоніст, переможець Кубків Східної Європи та світу. Виступає у ваговій категорії до 66 кг. 

Народився в 1987 році у Львові. Спортом почав займатися з 18 років випадково: пішов у тренажерний зал, щоб підкачатися до літа, потім планував півроку походити на рукопашний бій, щоб навчитися за себе постояти, а пізніше панкратіон і грепплінг, які стали сенсом життя.

Перейшов на панкратіон оскільки на той час у Львові це була найпотужніша секція і хотілося тренуватися з кращими. Тоді в секції тренувалося багато досвідчених бійців, одним з яких був топовий боєць Ігор Грицьків.

З перших змагань стало зрозуміло, що вибір було зроблено правильно, адже стартовим досягненням стало 2 місце на чемпіонаті України. Закінчився перший професійний бій задушливим прийомом, який і приніс призове місце.

З тих пір Олег встиг взяти участь в понад сотні боїв.

Тренується під керівництвом С.І. Чередніченка та О.А. Томенка та є членом збірних панкратіону міста Львів та Суми.

Своїми кумирами серед панкратіоністів вважає Дмитра Баранова, Андрія Філановича і Дмитрія Неткачова. Намагається брати спортивний приклад з чемпіонів, з багатьма з яких уже зустрічався на рингу.

Найважливішим персональним досягненням, на думку атлета, є участь у Кубку світу з панкратіону в Будапешті.

У планах розвиток перш за все тренерських амбіцій.


Титули: 

  • Переможець кубку світу з панкратіону;

  • Переможець Східної Європи з грепплінгу ADCC.

 Танцевальный портал
Создать сайт Киев