VTEM Banners

Вступите в секцию панкратиона уже сегодня! Нажмите на кнопку чтобы найти контактную информацию представительства Федерации панкратиона Украины в своем регионе!

Как похудеть. Правильное питание
З 04 по 07 червня у м Сассарі (Італія) відбувся чемпіонат Європи з панкратіону у дисципліні грепплінг
Ремонт квартиры. Ремонт дома
Школа акробатики

З 04 по 07 червня у м Сассарі (Італія) відбувся чемпіонат Європи з панкратіону у дисципліні  грепплінг.

Збірна команда України у запеклій боротьбі завоювала друге командне місце  у обох розділах грепплінг ноу-гі та   грепплінг –гі.

У особистому заліку винагороди вибороли:

Грепплінг НОУ-ГІ:

Перше місце та золоті нагороди отримали до 53 кг Скрипник Світлана (м. Суми), до 62 кг Баранов Дмитро (м. Суми), до 71 кг Горобець Кирило (м. Суми).

Друге місце та срібні нагороди  отримали + 71 кг Сушко (м. Суми), до 92 кг Житков Єдуард (м. Суми), до 100 кг  Гуменюк Олег (м.  Тернопіль).

Трете місце та бронзові нагороди отримали до 84 кг Назаренко Назар (м. Винниця), до 77 кг Неткачов Дмитро (м. Суми), до 66 кг  Цюцюра Максим (м. Київ).


Грепплінг -ГІ:

Перше місце та золоті нагороди отримали до 53 кг Скрипник Світлана (м. Суми), до 62 кг Баранов Дмитро (м. Суми), до 71 кг Горобець Кирило (м. Суми). + 71 кг Сушко (м. Суми).

Друге місце та срібні нагороди  отримали),  до 77 кг Неткачов Дмитро (м. Суми), до 66 кг  Цюцюра Максим (м. Київ).

Трете місце та бронзові нагороди отримали до 84 кг Назаренко Назар (м. Винниця), до 92 кг Житков Єдуард (м. Суми),  до 100 кг Гуменюк Олег (м.  Тернопіль).

  

  


 Танцевальный портал
Создать сайт Киев