VTEM Banners

Вступите в секцию панкратиона уже сегодня! Нажмите на кнопку чтобы найти контактную информацию представительства Федерации панкратиона Украины в своем регионе!

Как похудеть. Правильное питание
В Житомирі вперше відбувся чемпіонат міста з панкратіону
Ремонт квартиры. Ремонт дома
Школа акробатики

Цієї неділі, 24 травня, в Житомирі вперше відбувся відкритий чемпіонат міста з панкратіону. В спортивному залі ДЮСШ №2 зібралося близько 80 спортсменів з Житомира, а також гості з Кіровограду, Києва та Бердичева. Учасники змагалися у розділах грепплінг, традішн та фул контакт.

- Наша федерація була створена лише в кінці лютого і подібні змагання в Житомирі ми проводимо вперше. В них беруть участь як бійці, які займаються панкратіоном, так і спортсмени, які практикують рукопашний бій, джиу-джитсу, хортинг, - розповів Олександр Вєтров, президент федерації Панкратіону Житомирської області. - Поки в Житомирі є один зал, де практикують панкратіон - "Спартанець", на Щорса.

РЕЗУЛЬТАТИ ТУРНІРУ

І хоча для Житомира це новий вид спорту, наші борці вже встигли виграти відкритий турнір в Києві, а також медалі на всеукраїнському турнірі в Олександрії та бронзу на чемпіонаті України.

- Ці змагання ми проводимо для популяризації панкратіону в Житомирі. З осені ми будемо набирати дітей, а перед чемпіонатом України в жовтні, проведемо чемпіонат області для формування збірної команди, - каже Олександр Вєтров.

Результати чемпіонату Житомира з панкратіону будуть опубліковані на нашому сайті пізніше. 

  

 Танцевальный портал
Создать сайт Киев