VTEM Banners

Вступите в секцию панкратиона уже сегодня! Нажмите на кнопку чтобы найти контактную информацию представительства Федерации панкратиона Украины в своем регионе!

Как похудеть. Правильное питание
Результати чемпіонату та Кубку України з панкратіону
Ремонт квартиры. Ремонт дома
Школа акробатики

Нещодавно у Броварах (Київська обл.) в приміщенні місцевого легкоатлетичного манежу пройшли одразу два великих всеукраїнських турніри з панкратіону – особисто-командний чемпіонат України серед юнаків та старших юнаків та фінал кубка України серед чоловіків та жінок. На змагання приїхало понад 800 учасників більш як з 11 українських регіонів.

Результати змагань можна переглянути тут.

Головний суддя змагань Петро Горюк дав коментар щодо цього турніру.

Перше, що хотілось би відзначити, це те, що змагання проведені на високому рівні і  були дуже масовими – понад 800 учасників. 

Крім того,  хотів би сказати, що з кожним чемпіонатом рівень спортсменів все вищий і вищий і, відповідно, рівень та  якість поєдинків. Лідери в нас поки що залищаються незмінні – це спортсмени з Києва, Сум та Чернівців, однак варто відзначити, що цього разу змогли себе показати такі регіони, як Дніпропетровськ, Вінниця, Черкаси, Чернігів тощо. Всі вони привозять дуже і дуже непоганих хлопців у розділі фул, та загалом виставляють на змагання хороші команди.

Також вважаю, що не можна не відмітити рівень медичного штабу, який обслуговував ці змагання, кращого я поки ще не бачив. Чемпіонат був дуже напруженим, було багато принципових поєдинків, та багато нокаутів серед дорослих, але лікарі показали високу підготовку та вміння швидко, а головне – якісно та професійно реагувати на будь-яку нестандартну ситуацію.

Поділіться,  будь-ласка, планами  збірної, які змагання пройдуть найближчим часом, чого ви від них очікуєте?

Ну, наразі у нас очікується два старти – це чемпіонат Європи з греплінгу, котрий пройде в Італії, а також континентальна першість у розділах «фул» і «традішн» у Грузії. Чесно скажу, що від змагань в Італії  очікувати дуже високих результатів буде досить важко, а от у Грузії ми налаштовуємся лише на золоті нагороди та перше загальнокомандне місце.

А як ви оцінюєте розвиток панкратіону загалом, які зараз виникають найважливіші питання, проблеми, як ви їх вирішуєте і хто вам в цьому допомагає?

Скажу так, у нас є дуже багато активних людей, які люблять спорт та роблять усе можливе для його розвитку не зважаючи ні на що. Так, ситуація в країні зараз дуже непроста, але Федерація панкратіону визнана однією з найкращих в країні, бо ми не здаємося ні за яких обставин і робимо все можливе для розвитку та популяризації нашого виду спорту.

Також своїми враженнями від турніру поділився очільник кіровоградського осередку Федерації панратіону Олег Вєтров.

Знаєте, хто хоч раз проводив змагання такого гатунку, як чемпіонат України, той розуміє, яка це величезна робота, маю сказати, що і цього разу Федерація панкратіону справилася з нею на відмінно.

Рівень і змагань, і організації був дуже високий. І це не лише моя думка. В нас в команді є спортсмени, які виступають і за інші види єдиноборств і мають з чим порівнювати наші змагання, так от вони стверджують, що саме чемпіонати з панкратіону відрізнаються фаховістю на усіх ланках підготовки та проведення змагань, а також атмосферою в колективі спортсменів.

Щодо виступу команди Кіровоградської області, то тут, як то кажуть, цифри говорять самі за себе – з 10 спортсменів, що представляли наш регіон, 8 завоювали медалі, в тому числі й золоті.

Я задоволений цим чемпіонатом, виступом своєї команди на ньому, задоволений рівнем підготовки спортсменів по всій україні і впевнений, що надалі нас чекає лише прогрес  та успіх на міжнародній арені. В принципі, ми і на сьогоднішній день показуємо чудові результати, але завжди є куди рости, зупинятися на досягнутому в жодному разі не можна. 

РЕЗУЛЬТАТИ З ЧЕМПІОНАТУ - ТУТ

РЕЗУЛЬТАТИ З КУБКУ - ТУТ

 Танцевальный портал
Создать сайт Киев