VTEM Banners

Вступите в секцию панкратиона уже сегодня! Нажмите на кнопку чтобы найти контактную информацию представительства Федерации панкратиона Украины в своем регионе!

Как похудеть. Правильное питание
Всеукраїнський турнір пам’яті Максима Бендерова з панкратіону
Ремонт квартиры. Ремонт дома
Школа акробатики

18 квітня, в Олександрії завершився перший Всеукраїнський турнір пам’яті Максима Бендерова з панкратіону.На турнірі було близько ста спортсменів з Київської, Чернівецької, Одеської, Сумської, Житомирської та Кіровоградської областей.
У другий день турніру змагалися спортсмени в розділі «Фул» (ММА). Серед них був і знам’янчанин Влад Ільїн (тренер Олексій Слуцький), який у ваговій категорії 84 кг посів третє місце. Нижче пропонуємо кілька фото з даних змагань.

Довідка: Максим Бендеров народився 6 квітня 1990 року в Олександрії. З 1997 року почав займатися спортом. Максим Бендеров мав чорний пояс (1 дан) з панкратіону, був неодноразовим чемпіоном України з панкратіону, чемпіоном України серед спецпризначенців. Срібний призер Чемпіонату Світу, чемпіон Європи (2007), срібний призер Чемпіонату Європи (2006), багаторазовий Чемпіон України з Військово-спортивного багатоборства (розділ «бойового багатоборства»), чемпіон України з рукопашного бою, призер Чемпіонату України з панкратіону. Працював тренером в Олександрійському спортивному клубі. Служив за контрактом старшим розвідником в Кіровоградському полку спеціального призначення ГУР МО України. 15 липня 2014 року загинув в ході антитерористичної операції (Ізварине, Луганська область). 14 серпня 2014 року за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, відзначений нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно). В пам’ять про Бендерова прийнято Міністерством сім’ї та молоді за клопотанням Федерації панкратіону України рішення щодо проведення щорічного турніру його імені в місті Олександрії.

   

   

 Танцевальный портал
Создать сайт Киев