VTEM Banners

Вступите в секцию панкратиона уже сегодня! Нажмите на кнопку чтобы найти контактную информацию представительства Федерации панкратиона Украины в своем регионе!

Как похудеть. Правильное питание
Анна Беженар – отримала нагороду «Герой спортивного року-2104»
Ремонт квартиры. Ремонт дома
Школа акробатики

Анна Беженар – отримала нагороду «Герой спортивного року-2104»

В Київському національному академічному театрі оперети пройшла Всеукраїнська урочитса церемонія «Герої спортивного року-2014». В рамках заходу національним олімпійським комітетом було відзначено кращих спортсменів, тренерів, функціонерів минулого року.

З-поміж інших, була і номінація «Разом з олімпійцями», якою  відзначають найкращих спортсменів-неолімпійців. Цьогро року нагороду з рук президента Спортивного Комітету України Іллі Шевляка отримала Анна Беженар – Заслужений Майстер спорту Укрнаіни, володарка ІІІ Дану в панкратіоні, триразова чемпіонка світу, п’ятиразова чемпіонка Європи.

У 2014 році одна з лідерів збірної України з панкратіону Анна Беженар вже уп’яте в кар’єрі виборола титул чемпіонки Європи, та втретє – титул чемпіонки світу. Своїх суперниць у «коронних» розділах програми – «фул-контакт» і «традішн», де традиції панкратіону з його жорсткими ударами руками і ногами, захопленнями, больовими і задушливими прийомами, представлені у повній мірі – українка буквально виносила з килиму!

Анна виступила настільки потужно, що ніхто навіть не помітив: на чемпіонаті світу вона виступала і перемогла із серйозною травмою – розрив хрестоподібної колінної зв’язки та меніску. Аня проявила величезну силу волі, здобула для збірної одразу дві золоті медалі, і довела усій планеті: в панкратіоні не здаються!

Не випадково саме нашу тендітну, але незламну, дівчину з Чернівців Міжнародна федерація асоційованих стилів боротьби (FILA), третій рік поспіль визнала найкращою спортсменкою світу в панкратіоні.

 Танцевальный портал
Создать сайт Киев