VTEM Banners

Вступите в секцию панкратиона уже сегодня! Нажмите на кнопку чтобы найти контактную информацию представительства Федерации панкратиона Украины в своем регионе!

Как похудеть. Правильное питание
Хмельницьким обласним осередком Національної федерації панкратіону України вживаються заходи
Ремонт квартиры. Ремонт дома
Школа акробатики

Хмельницьким обласним осередком Національної федерації панкратіону України вживаються заходи щодо підвищення якісних показників проведення занять з правоохоронцями Хмельниччини, що задіяні для виконання завдань за призначенням в зоні АТО.

Зважаючи на важливість спортивного екіпірування для якісної спеціальної фізичної підготовки правоохоронців обласним осередком спільно з Хмельницькою обласною організацією ветеранів УМВС України в Хмельницькій області (голова - Корнацький Дмитро Володимирович) вжито заходів щодо забезпечення правоохоронців екіпіруванням високого ґатунку. В результаті 30% правоохоронців, що займаються спеціальною фізичною підготовкою під керівництвом найбільш підготовлених фахівців обласного осередку забезпечені високоякісними кімоно (фотозвіт додається). Правоохоронцям було презентовано 35 комплектів загальною вартістю 65 тис. грн..

В подальшому обласний осередок планує розширення взаємодії з волонтерськими та громадськими організаціями стосовно забезпечення правоохоронців Хмельниччини високоякісним спортивним обладнанням та екіпіруванням. Вважаємо, що це якісно вплине на підготовку правоохоронців до якісного виконання завдань за призначенням у зоні АТО.

   
 Танцевальный портал
Создать сайт Киев