VTEM Banners

Вступите в секцию панкратиона уже сегодня! Нажмите на кнопку чтобы найти контактную информацию представительства Федерации панкратиона Украины в своем регионе!

Как похудеть. Правильное питание
Федерація панкратіону надаватиме допомогу у підготовці бійців Національної Гвардії України
Ремонт квартиры. Ремонт дома
Школа акробатики

«Панкратіон — відроджене давньогрецьке єдиноборство. Українська збірна з панкратіону є неодноразовим переможцем європейських та світових чемпіонатів. Ми звернулися до Нацгвардії із пропозицією, щоб наші інструктори взяли участь у підготовці бійців, навчили деяким корисним елементам цієї боротьби. У липні 2014 розпочнеться експериментальний проект на базі двох підрозділів Нацгвардії, де тренери-інструктори з панкратіону та інструктори НГУ спільно працюватимуть над базовою програмою з підготовки військовослужбовців», - повідомив перший віце-президент Національної федерації панкратіону Олександр Мандрік.

Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов підтримав ініціативу федерації. «Ваші дії - приклад для інших федерацій. Українські спортсмени щиро переживають всі події, які відбуваються в країні, і прагнуть допомогти не словом, а ділом. Міністерство підтримує і буде підтримувати ініціативи, спрямовані на зміцнення військово-патріотичного виховання», - зазначив Дмитро Булатов на зустрічі із керівництвом федерації, представниками Управління бойової та спеціальної підготовки Головного Управління Національної Гвардії та спортсменами збірної України з панкратіону. 

  

 Танцевальный портал
Создать сайт Киев